2012. március 18., vasárnap

Felsőszentmárton SE - Hetvehely KSE 2-1 (1-0)

Vasárnap a dobogón álló Felsőszentmártonhoz utaztunk, természetesen győzelem, de minimum egy X reményében. A mérkőzés elején szokás szerint gyengén, álmosan kezdtünk, így gyors gólt kaptunk. Innentől viszont fokozatosan átvettük a játék irányítását, az ellenfél a kapunkig se nagyon jutott el. A fordulás után a nyomás egyre nőtt, de sajnos ziccereket, helyzeteket hibáztunk, és egy védelmi hiba után a 89. percben büntetett az ellenfél, 2-0. A szentmártoni gólparádét(gondolok itt az utolsó 5 percre) Kardos szépítő gólja tette teljessé, egy szabadrúgás után a lepattanó labdát kapásból vágta a kapus szemei közé. Sajnos az egyenlítésre nem maradt idő, a bíró a gólt követően azonnal lefújta a mérkőzést. Sajnos azt kell mondjam, nem volt jobb az ellenfél, egy döntetlenre mindenképpen rászolgált volna a csapat, de a futball már csak ilyen...

2 megjegyzés:

1. Na én meg firkálom az elsőt. A meccs legjobbja... Hát igazából túl sok plusszt senki nem tudott hozzátenni. Nálam a Kardos Karcsi talán az aki a legjobb volt, de ebbe bőven benne van a gólja is...