2012. április 10., kedd

Királyegyháza SE - Hetvehely KSE 4-3 (2-1)

A tabella utolsó helyén álló csapatához utazott csapatunk, és gólgazdag mérkőzést láthatott a maréknyi néző aki kilátogatott a stadionba... De mi nem egészen ilyen elosztásban vártuk a gólokat. A mérkőzés 7. percében gyorsan vezetést szerzett csapatunk, Berkes M. góljával... Itt még azt hittük, hogy sima lesz a mérkőzés. De jött a hidegzuhany a 20. percben, amikor az ellenfél a semmiből kiegyenlített, ezután összeomlott a csapatjáték, és már hazai vezetéssel mentünk a szünetre. Az 55. percben már 3-1 volt az állás, de a cseréink meghozták a lendületet a csapat játékába, és a 62. percben összejött a szépítés Botos góljával. Sajnos a 65. percben 11esből ismét növelte előnyét a hazai csapat. Ezek után nyomás alá helyeztük a hazai kaput meg nem adott tizenegyes, és bírói tévedések borzolták a kedélyeket, és csak a 85. percben jött a szépítő gólunk, amikor Niesz Z. előzte meg a védőjét, és a tétovázó kapus mellett a labdát elhúzva a kapuba gurított. az utolsó pár perc így ismét izgalmasra sikeredett, de az egyenlítés elmaradt, és csalódást keltő 4-3mas vereséget szenvedtünk...